Αντιδήμαρχος Υπηρεσίας για το Σαββατοκύριακο η Ρένα Σκαλίδη
Αντιδήμαρχος Υπηρεσίας για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο η Ρένα Παπαδάκη – Σκαλίδη όπως ανακοινώθηκε από τον Δήμο Ηρακλείου. Στη σχετική ανακοίνωση της δημοτικής αρχής επισημαίνονται τα εξής:
"Σας ενημερώνουμε ότι για το Σαββατοκύριακο 10 – 11 Φεβρουαρίου 2024, Αντιδήμαρχος Υπηρεσίας του Δήμου Ηρακλείου θα είναι η Ρένα Παπαδάκη – Σκαλίδη.
Υπενθυμίζουμε ότι οι Δημότες μπορούν να καλούν στο 2813409409 για κάθε πρόβλημα που θα προκύψει, προκειμένου να διευθετηθεί στο συντομότερο δυνατό χρόνο".